+90 532 446 6592 info@contactturkey.com
tren

Brokerage & Management

Contact Turkey ile siz ve sevdikleriniz için özel olarak her detayın planlandığı bir tatile hazır mısınız?

Brokerage

Dünyayı keşfetmek ve lüksü en üst düzeyde yaşamak istiyorsanız, yelkenli veya motorlu yat sahibi olmak tam size göredir. Yacht brokerage yolculuğu sonunda bir superyacht sahibi olmak eşsiz bir zaferdir. Uzun yıllardır dünyanın dört bir yanında üretilen yatları doğru sahipleri ile buluşturan Contact Turkey ekibine kendinizi emanet ettiğinizde, sizin için en uygun yat seçeneklerini bulacağınıza emin olabilirsiniz. 

Lüks yat sahibi olmak, beraberinde zengin fırsatları da getirir. Masmavi suları ve gizli mağaraları keşfedin, kıyıdan uzakta keyifli yemeklerinin tadını çıkarın, özel konsept partiler düzenleyin ve aile etkinliklerini kutlayın, ya da sadece güneşi takip edin… Unutmayın, sadece size özel bir yat evinizden daha ayrıcalıklı hissetmenizi sağlar!

Bugüne kadar pek çok satışı başarıyla tamamlayan lüks yat brokerage ekibimiz, yatınızın en iyi koşullarda satın alınmasını sağlamak için en üst düzeyde deneyim, sektör bilgisi ve küresel bağlantılar sunar.

Size satılık en uygun lüks yatları bulmak için sektör bilgilerimizi kullanmadan önce gereksinimlerinizi, tercihlerinizi ve nihai hedeflerinizi kapsamlı bir şekilde anlar; mükemmel yatınızı bulduktan sonra, tüm satın alma süreci boyunca size adım adım rehberlik edip destek olur, size sadece satılık en iyi yatları sunar.

Management

Lüks bir yat önemli bir yatırımdır; büyüklüğü ne olursa olsun, yatlar değerli varlıklardır ve sıkı mali yönetimden güvenilir bir mürettebat istihdam etmeye ve iyi düzenlenmiş bir günlük çalıştırmaya kadar özenle hazırlanmış bir yönetim hizmeti gerektirir. Management hizmetimiz, yatınızın bakımını ve işletme süreçlerini üstlenerek, mümkün olan en yüksek standartlarda yönetilmesini sağlar. Size sadece aileniz ve arkadaşlarınızla teknede geçirdiğiniz zamanın keyfini çıkarmak kalır…

Contact Turkey, yatınıza dair tüm ihtiyaçların güvenli ve verimli bir şekilde ele alınmasını sağlamak için kesintisiz bir destek sunar. Bu alanda deneyimli management ekibimiz, kapsamlı bir hizmet yelpazesine sahiptir. Bir yatın işletimi ve bakımı için maliyet kontrolünden, onu çalıştırmanın her yönüne kadar verimli ve şeffaf bir şekilde hareket eder. Her yat için, ayrı bir operasyon planı ile hareket eder ve tüm yönleri hakkında düzenli raporlar sunar

Yatınızın her zaman güvenli ve sorunsuz bir şekilde işletilmesini sağlayan yönetim hizmetimiz, mürettebat ve teknik yönetim (bakım planlaması ve desteği dahil), ödemeler ve muhasebe, maliyet kontrolü ve denetimler, raporlama ve küresel 7/24 acil durum desteği içerir.

Contact Your Dreams

Ayrıcalıklı bir tatile hazır mısınız?