+90 532 446 6592 info@contactturkey.com
tren

Concierge Hizmetleri

Contact Turkey ile siz ve sevdikleriniz için özel olarak her detayın planlandığı bir tatile hazır mısınız?

Concierge Hizmetleri

Contact Turkey ile ayrıcalıklı bir tatile hazır mısınız? Bizimle yapacağınız yat rezervasyonlarında, aynı zamanda her türlü kara ve tekne deneyiminde 7/24 yardımcı bir ekip sizi bekliyor. Bu özel yolculuğu daha da özel kılmanıza yardımcı olabileceğimiz hizmetlerin bir listesine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Süreç boyunca size rehberlik edecek konsiyerj departmanımız ile her zaman doğrudan iletişime geçebilirsiniz!

Özel Organizasyonlar

Özel anlarınızı yat kiralaması ile daha da özel bir etkinliğe dönüştürebilirsiniz! Contact Turkey ile yıldönümü, doğum günü, evlilik teklifi, nişan kutlaması, bekarlığa veda partisi, mezuniyet partisi ve hatta düğününüzü muhteşem bir organizasyona dönüştürebilirsiniz!

Kişiye Özel Tatil Planlaması

Contact Turkey’in bu özel hizmeti ile tatil deneyiminizi zirveye taşımaya hazır mısınız? Unutulmaz bir tatil için concierge ekibimiz ile her ayrıntıyı sizin için planlıyoruz. Lüks tekne seçeneklerinden tatil boyunca size eşlik edecek deneyimli şeflere, muhteşem destinasyonlardan bu bölgelerde yer alan doğa harikası ziyaret noktalarına ve tarihi yapılara kadar pek çok detay bu özel hizmet ile siz enerji ve zaman harcamadan hazır olacak!

Konaklama

Muhteşem bir tatil deneyiminin en önemli detaylarından biri de konaklama yapacağınız yer seçimidir. Contact Turkey concierge hizmetleri sayesinde lüks bir yat deneyimi ile ulaşacağınız lokasyonlarda yer alan ev kiralama seçeneklerini hızlıca inceleyebilir, siz ve sevdiklerinize özel bir villada ya da o bölgenin özel mimarilerinden birine sahip bir evde konaklama keyfini yaşayabilirsiniz.

Transfer Hizmetleri

Transfer hizmetlerimiz sayesinde tatiliniz boyunca yattan her adım attığınızda size özel bir araçla gideceğiniz yer ulaşabilirsiniz. Alışveriş için merkeze ulaşım, tarihi bölgelere ziyaretler, akşam yemeği için restoran ulaşımı ve pek çoğu için transfer hizmetimiz sizinle.

Helikopter ve Jet Kiralama

Contact Turkey’in bu özel transfer hizmetini planınıza ekleyerek, özel jet ya da helikopter eşliğinde yatınıza ulaşabilir ve aynı şekilde yattan ayrılırken de bu ayrıcalıktan faydalanabilirsiniz.

Karşılama ve Uğurlama Hizmetleri

Karşılama ve uğurlama hizmetlerimiz sayesinde havaalanından yata, yattan havaalanına ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu hizmetimiz ile sadece sizin değil, alanda eşyalarınızın da gideceğiniz yöne güvenle ulaşımını sağlıyoruz.

Catering Hizmetleri

Catering hizmetimiz ile tatil boyunca siz ve sevdiklerinize gurme bir deneyim sunuyoruz. Dünya mutfağından lezzetleri tadabileceğiniz bu özel hizmet ile kahvaltıdan akşam yemeğine, gün için atıştırmalarınızdan gece kaçamaklarına kadar hepsini yetenekli şeflerimizle hazırlıyoruz.

Contact Your Dreams

Ayrıcalıklı bir tatile hazır mısınız?