+90 532 446 6592 info@contactturkey.com
tren

Archsea

0
 • 2014 (Built)
 • 4 Kamara
 • 8 Kişilik
 • Mayıs - Ekim
 • Türkiye

Bodrum’da veya Marmaris’te yat kiralama tatili mi planlıyorsunuz? Arkadaşlarınız ve ailenizle Türkiye kıyılarında yelken açmak ister misiniz? O halde 31 metrelik ARCHSEA sizin için güzel bir seçim. Motoryat, Türkiye’de HG Yachting tarafından inşa edilmiştir. Lüks, klas ve zariftir ve Türkiye’nin turkuaz kıyılarında muhteşem kiralama deneyimi için uygundur.

ARCHSEA 2014 yılında sahibine teslim edildi. O zamandan beri çoğunlukla Antalya yat limanında ve yakındaki seyir alanında vakit geçiriyor. Yat, kiralama için mükemmel durumda. Tüm iç ve dış özellikleri yepyeni.

Mekana yön veren nötr tonlara sahip modern ve şık iç tasarımı, hafiflik havası yaratıyor. Her kamara, alanı aydınlatmak için bol miktarda doğal ışık sağlayan büyük pencerelere sahiptir.

ARCHSEA, bir master, bir VIP ve iki twin kabinde 8 kişiye kadar misafir ağırlayabilmektedir. Her kabinde geniş en-suite olanaklar bulunmaktadır. Yatın güneşlenme terası, açık havada yemek alanı ve hem çocuklar hem de yetişkinler tarafından sevilen bir jakuzi ile grubun tüm üyeleri için havadar bir oyun alanı olarak hizmet vermektedir.

Sekiz konforlu güneşlenme minderi ile geniş bir güneşlenme alanı, çevredeki manzaraların doğal mirasını izlemek veya bir akşam kokteyli randevusu için mükemmel bir dinlenme alanının da bulunduğu ön güvertede yer almaktadır.

Kendini işine adamış beş denizcilik uzmanından oluşan bir ekip, konukları ağırlamaktan ve onlara harika bir ekiple yüzen bir villa olan ARCHSEA motorlu yatında en iyi deniz tatilini sunmaktan mutluluk duyar.

Destinasyon

 • Türkiye

Kabin Yapılandırması

 • Ana Kamara (1)
 • VIP (1)
 • İkiz (2)

Fiyata Dahil

 • Kiralama Ücreti, tüm ekipmanı çalışır durumda, aletler, mağazalar, temizlik malzemeleri, makine dairesi, güverte ve kabinler için temel sarf malzemeleri vb. ile yat kiralamasını; mürettebatın ücretleri
 • Yemek
 • Yatın deniz riski ve üçüncü şahıs talepleri ve mürettebatın işveren sorumluluğu için sigortası.

Fiyata Dahil Değil

 • MYBA terimleri
 • Kiralayan Kişiden diğer tüm masraflar için ek ücret alınacaktır. Bunlar, yat, RIB veya diğer ihaleler için yakıt içerecektir; Kiralayan Kişi için yiyecek, şarap, bira, alkollü içkiler ve alkolsüz içecekler, diğer sarf malzemeleri, yanaşma ücretleri ve diğer liman ücretleri, kılavuzluk ücretleri ve kıyıdan alınan su ve elektrik ücretleri, çamaşırhane, telefon, faks dahil veya telsiz veya Inmarsat aracılığıyla teleks ve ayrıca Kiralayan Kişi'nin talebi üzerine gemiye yerleştirilen herhangi bir özel ekipmanın kiralama maliyetleri. Peşin Hazırlama Ödeneği (APA) Kiralama ücretine ek olarak, yukarıda gösterilen masrafları karşılamak için kiralama ücretinin %25-30'u kadar bir APA ödemeniz istenecektir. Bu, kaptanın taleplerinize göre yakıt almasına ve yat tedarik etmesine izin vermek için, kiralamanızdan önce yata nakit olarak verilir. Sözleşmenin sonunda, kaptan tüm harcamaların tam hesaplarını üretecektir. APA'nın kapsamadığı herhangi bir ek masrafı ödemeniz istenecek veya kullanılmayan herhangi bir para size iade edilecektir.
Archsea Fotoğrafları
Süper Yat Deneyimi

Tarihimiz

Contact Yachts, 1995 yılında Türkiye’nin Marmaris ilçesinde, muhteşem bir Mavi Yolculuk yatçılık deneyimi yaşamak isteyen müşterilere hizmet vermeye kendini adamış bir aile şirketi olarak kurulmuştur. Küçük bir firmadan, dünyaca ünlü müşterilerine, sürekli seyahat edenlere ve yat meraklılarına yalnızca en iyi hizmeti sunmaktan başka bir şey sunmama ününe sahip uluslararası bir şirkete dönüştük.

Bugün Kimiz

Artık sadece Türkiye’de değil, dünyanın farklı yerlerinde seçkin yat tatilleri tasarlayan uluslararası yat kiralama profesyonellerinden oluşan bir ekibiz. Ekip üyelerimiz, her soru üzerinde tatillerini planlar gibi çalışan özverili ve pozitif kişilerdir. Her ayrıntıya ve talebe özenli ve dikkatlidirler.

Neredeyiz

Merkez ofisimiz şirketin doğduğu Marmaris’te bulunmaktadır. Ve ikinci ofisimiz Sidney’de. Dünyanın en saygın yat komisyoncuları derneği olan MYBA’nın bir üyesi olarak, Alaska’nın buz gibi sularından Fransız Polinezyası’nın sihirli adalarına kadar güzel gezegenimizin herhangi bir yerinde mürettebatlı herhangi bir yat rezervasyonu yapabiliriz.

Yat Kiralama Hizmetleri ve Daha Fazlası

Contact Yachts, aile tatili, detoks veya yoga turu, kurumsal bir etkinlik, romantik bir balayı kaçamağı, ürün lansmanı vb. gibi her durum için rezervasyon yapabileceğiniz en büyük profesyonel mürettebatlı yat filosuna erişime sahiptir.

Avantajlarınız

Bizimle güvenilir bir yat rezervasyonu yapmanın yanı sıra ek seyahat hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz. Contact Yachts tam hizmet veren bir seyahat acentesidir. Dünya çapında güçlü ve başarılı bir ortak ağı ile seyahat dileklerinize, ihtiyaçlarınıza, tercihlerinize ve arzularınıza en iyi şekilde bakmamız bizim için çok kolay.

Değerlerimiz ve Misyonumuz

Hepimiz tek bir görev için burada olduğumuzdan, sektör oyuncuları arasındaki rekabete inanmıyoruz – müşterilerimizin isteklerini muhteşem bir gerçeğe dönüştürmek. Tahammül ettiğimiz tek rekabet kendimizle ve her zaman en iyi hizmeti vermek ve size daha da ilginç seyahat deneyimleri sunmaktır.

Türkiye, Yunanistan, Hırvatistan'da Kiralık Yatlar

Müşterilerimiz için kişiye özel yatçılık deneyimleri düzenleyen Türkiye’deki en eski ve birkaç uluslararası kiralama uzmanından biriyiz. Doğu Akdeniz (Türkiye, Yunanistan, Hırvatistan, Karadağ) sadece uzmanlık alanımız değil aynı zamanda yönettiğimiz yatların ana oyun alanıdır. Sektör genelinde, üstün hizmet sunmamızla ünlüyüz.

Planlarımız ve Hedeflerimiz

Contact Yachts’ın ana hedefi, henüz bu deneyimi yaşamamış yeni gezginleri kişiye özel yat kiralama tatilleri dünyasına davet etmektir. Kusursuz ve sinematografik bir tatil hayallerini gerçekleştirdikten sonra müşterilerimizin mutlu gülümsemelerini görmek ve geri bildirimlerini okumak bizim havamız.