+90 532 446 6592 info@contactturkey.com
tren

Conan

0
 • 2005 (Refit)
 • 6 Kamara
 • 12 Kişilik
 • Ocak - Aralık
 • Yunanistan

1990’larda şirketimize katamaran olarak ilk kez gelen bir trimaran olan Kaptan Paul Perchey ve CONAN, 1989’dan beri Doğu Akdeniz ve Kızıldeniz’de gemi kiralıyor. Paul’ün bölge hakkındaki ansiklopedik bilgisine ve onun deneyimine rakip olabilecek çok az kişi var. doğuştan gelen konukseverlik duygusu. Paul, iki kış boyunca ek bir gövde ekledi ve şimdi CONAN, eskisinden daha fazla güverte alanı sunuyor. CONAN güzel bir şekilde yelken açar ve demir atmış bir huzur cennetidir. Teknede bu kadar geniş alana sahip olmak, çocuklarla seyahat eden birçok aileye hitap ediyor… ve elbette, CONAN’ın mürettebatı tam olduğundan, çocukların güvertede su sporları yaparak ve oyun oynayarak eğlenmelerini sağlamak için her zaman dikkatli bir ekip üyesi bulunuyor.

CONAN’ın ferah iç mekanı, geniş ve iyi aydınlatılmış salon, düzenli bir mutfak ve dört kabinden oluşmaktadır. En fazla 12 misafir ağırlayabilen yat, geçmişte özel bir kabinin keyfini çıkarma fırsatını yakalayan dört bekar kişi tarafından kiralandı. Master kabinde bir çift kişilik yatak ve bir ebeveyn banyosu bulunurken, iki ilave misafir kabininin her birinde bir çift kişilik yatak ve bir tek kişilik yatak bulunmaktadır. Dördüncü kabin, çift kişilik yatak ve en-suite banyo ile döşenmiştir.

Yelken ve balık tutkunları sadece CONAN’ı sever. Kalabalık aileler ve kaliteli mutfağı sevenler için ideal… ve Kaptan Paul’un çok kolay bir yolu var, seyahat ettiği herkese kendini sevdiriyor.

Destinasyon

 • Yunanistan

Kabin Yapılandırması

 • Master (1)
 • Double (5)

Motorlar ve Jeneratörler

 • 2 x 60 Hp + 305 hp
 • 16 kW and 9 kW 220V, 24V, 12V

Fiyata Dahil

 • Mürettebat, sigorta

Fiyata Dahil Değil

 • Tüm masraflar ekstra ARTI %12 Yunanistan KDV'si

Ekipmanlar

 • Tender 15ft with 70 HP
 • Yetişkinler/çocuklar için su kayağı
 • sörf tahtası
 • Donut
 • Büyük balıkçılık oyunu
Katamaran Detayları
LENGTH 23.97 m BEAM 8.4 m
DRAFT 0.6 m YEAR BUILT 1990
YEAR REFIT 2005 TOTAL GUESTS 12
TOTAL CREW 2 NUMBER OF CABINS 6
AIR CONDITIONING Full JACUZZI No
WI-FI Yes FUEL CONSUMPTION 12 lt/hour
CRUISING SPEED 10 knots

 

 

 

 

Conan Fotoğrafları
Süper Yat Deneyimi

Tarihimiz

Contact Yachts, 1995 yılında Türkiye’nin Marmaris ilçesinde, muhteşem bir Mavi Yolculuk yatçılık deneyimi yaşamak isteyen müşterilere hizmet vermeye kendini adamış bir aile şirketi olarak kurulmuştur. Küçük bir firmadan, dünyaca ünlü müşterilerine, sürekli seyahat edenlere ve yat meraklılarına yalnızca en iyi hizmeti sunmaktan başka bir şey sunmama ününe sahip uluslararası bir şirkete dönüştük.

Bugün Kimiz

Artık sadece Türkiye’de değil, dünyanın farklı yerlerinde seçkin yat tatilleri tasarlayan uluslararası yat kiralama profesyonellerinden oluşan bir ekibiz. Ekip üyelerimiz, her soru üzerinde tatillerini planlar gibi çalışan özverili ve pozitif kişilerdir. Her ayrıntıya ve talebe özenli ve dikkatlidirler.

Neredeyiz

Merkez ofisimiz şirketin doğduğu Marmaris’te bulunmaktadır. Ve ikinci ofisimiz Sidney’de. Dünyanın en saygın yat komisyoncuları derneği olan MYBA’nın bir üyesi olarak, Alaska’nın buz gibi sularından Fransız Polinezyası’nın sihirli adalarına kadar güzel gezegenimizin herhangi bir yerinde mürettebatlı herhangi bir yat rezervasyonu yapabiliriz.

Yat Kiralama Hizmetleri ve Daha Fazlası

Contact Yachts, aile tatili, detoks veya yoga turu, kurumsal bir etkinlik, romantik bir balayı kaçamağı, ürün lansmanı vb. gibi her durum için rezervasyon yapabileceğiniz en büyük profesyonel mürettebatlı yat filosuna erişime sahiptir.

Avantajlarınız

Bizimle güvenilir bir yat rezervasyonu yapmanın yanı sıra ek seyahat hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz. Contact Yachts tam hizmet veren bir seyahat acentesidir. Dünya çapında güçlü ve başarılı bir ortak ağı ile seyahat dileklerinize, ihtiyaçlarınıza, tercihlerinize ve arzularınıza en iyi şekilde bakmamız bizim için çok kolay.

Değerlerimiz ve Misyonumuz

Hepimiz tek bir görev için burada olduğumuzdan, sektör oyuncuları arasındaki rekabete inanmıyoruz – müşterilerimizin isteklerini muhteşem bir gerçeğe dönüştürmek. Tahammül ettiğimiz tek rekabet kendimizle ve her zaman en iyi hizmeti vermek ve size daha da ilginç seyahat deneyimleri sunmaktır.

Türkiye, Yunanistan, Hırvatistan'da Kiralık Yatlar

Müşterilerimiz için kişiye özel yatçılık deneyimleri düzenleyen Türkiye’deki en eski ve birkaç uluslararası kiralama uzmanından biriyiz. Doğu Akdeniz (Türkiye, Yunanistan, Hırvatistan, Karadağ) sadece uzmanlık alanımız değil aynı zamanda yönettiğimiz yatların ana oyun alanıdır. Sektör genelinde, üstün hizmet sunmamızla ünlüyüz.

Planlarımız ve Hedeflerimiz

Contact Yachts’ın ana hedefi, henüz bu deneyimi yaşamamış yeni gezginleri kişiye özel yat kiralama tatilleri dünyasına davet etmektir. Kusursuz ve sinematografik bir tatil hayallerini gerçekleştirdikten sonra müşterilerimizin mutlu gülümsemelerini görmek ve geri bildirimlerini okumak bizim havamız.