+90 532 446 6592 info@contactturkey.com
tren

Gulmaria

0
 • 2013 (Built)
 • 6 Kamara
 • 12 Kişilik
 • Mayıs - Ekim
 • Türkiye - Yunanistan

“GULMARIA”, geniş bir tatilci yelpazesine hitap eden şık, Akdeniz günlük tarzına sahip bir charter yat olan popüler M/S LADY DEISY’nin tasarımcılarının encore performansı ve ardından üç sezon boyunca akort etmek, şimdi onu özel yatı olarak tutan belirli bir yerel beyefendiye. “GULMARIA”yı tanımlarken, onun yeniden LADY DEISY olduğu söylenebilir – dört metre daha uzatılmış ve on yerine 12 kişiye kadar olan partiler için teklif edilmiştir – ama o çok daha fazlası: GULMARIA’nın şık mavi gövdesi iki tam genişlikte master kamara, dört ekstra geniş VIP misafir kamarası ve bol miktarda depolama alanına sahiptir.

Daha büyük flybridge, güneşte veya gölgede uzanmak için yumuşak bir güneşlenme minderi ve yerleşik bir ıslak bar ve barbekü ile tamamlanmış geniş bir dinlenme alanı olarak var. Sinek güvertesinin en dikkat çekici özelliği, yıldızların altında açık havada bir ziyafet için 12 kişinin rahatlıkla ağırlanabileceği devasa bir yemek masası. Gündüzleri, neredeyse kesintisiz bir çepeçevre görünümü ile saatlerce uzaklaşmak için mükemmel bir yerdir. Kaplama kalitesi açısından, bu yat sadece en iyi malzemelerle özel olarak inşa edilmiştir ve “lüks” ile birlikte “güvenli ve sağlam” etiketini de taşıyabilmektedir. Belki de çekiciliği burada yatmaktadır: yüksek düzeyde konfora ve bir motor yatın tüm genişliğine sahip bir yelkenli yattır: pırıl pırıl ve cilalı… iç ve dış mekanlarda eğlence için sonsuz olanaklar sunar.

GULMARIA, altı kabinde 12 misafir için lüks konaklama imkanı sunmaktadır. Biri önde diğeri kıçta yer alan iki master kabinin her biri son derece geniştir ve minimum yaygarayla sade bir şekilde dekore edilmiştir. Dört VIP kamara: iki çift kişilik ve iki ikiz ve aynı rahat, zarif tarzda dekore edilmiştir. Kabinlerin her biri, geniş ve aydınlık bir en-suite banyo da dahil olmak üzere gerekli tüm olanakları sağlar. GULMARIA’nın güverte salonu derin minderli kanepeler ve resmi bir yemek masası ile döşenmiştir ve kaliteli bir hi-fi sistemi, DVD oynatıcılı büyük ekran LCD TV ve müzik sistemi ile donatılmıştır. Bu alan, ışıkların uzaktan da kontrol edilebildiği bir eğlence merkezine kolaylıkla dönüşmektedir. Cam bir kapı, güneş altında dinlenmek için mükemmel bir gölgelik olan kıç güverteden salonu ayırır.

Kıç güverte yemek masası, kahvaltı veya öğle yemeği için kurulabilir ve alternatif bir açık hava yemek mekanı olmasının yanı sıra, karaya çıkmadan veya bir sonraki uğrak limanına yelken açmadan önce bir araya gelmek için harika bir yerdir. GULMARIA, tek endişesi konuklarının konforu ve refahı olan güler yüzlü ve profesyonel bir mürettebata sahip çok yönlü bir yattır. Dünyanın bu tarihi köşesinin güzelliğini keşfederken, GULMARIA ekibinin size kendi Akdeniz misafirperverliği tarzını sunmasına izin verin.

Destinasyon

 • Türkiye
 • Yunanistan

Kabin Yapılandırması

 • Master (2)
 • Double (2)
 • Triple (2)

Motorlar ve Jeneratörler

 • 2 x John Deere 375 HP
 • 2 x 44 kw Aksa Marine, 27,5 kw Onan

Fiyata Dahil

 • Yatın tüm işletme giderleri, mürettebat ücretleri, günlük ortalama 4 saatlik seyir için yakıt, geminin çamaşırhanesi, gemideki su sporları ve eğlence ekipmanlarının ücretsiz kullanımı, tüm vergiler ve liman masrafları.

Fiyata Dahil Değil

 • Tüm yemekler ve içecekler, motorlu ekipman için yakıt, tüm kara turları. Türk suları dışındaki tüm masraflar.

Ekipmanlar

 • 100 HP dıştan takma motorlu 4,8 m Zar ihalesi
 • su kayağı
 • şnorkelli yüzme ekipmanı
 • olta takımı

Eğlence Paketi

 • Her kabinde uydu TV
 • dvd oynatıcı ve ses sistemi
Yelkenli Yat Detayları
LENGTH 37 m BEAM 8 m
DRAFT 3.7 m YEAR BUILT 2013
TOTAL GUESTS 12 TOTAL CREW 5
NUMBER OF CABINS 6 AIR CONDITIONING Full
JACUZZI No WI-FI Yes
FUEL CONSUMPTION 100 lt/hour CRUISING SPEED 10 knots
MAXIMUM SPEED 12 knots
Gulmaria Fotoğrafları
Süper Yat Deneyimi

Tarihimiz

Contact Yachts, 1995 yılında Türkiye’nin Marmaris ilçesinde, muhteşem bir Mavi Yolculuk yatçılık deneyimi yaşamak isteyen müşterilere hizmet vermeye kendini adamış bir aile şirketi olarak kurulmuştur. Küçük bir firmadan, dünyaca ünlü müşterilerine, sürekli seyahat edenlere ve yat meraklılarına yalnızca en iyi hizmeti sunmaktan başka bir şey sunmama ününe sahip uluslararası bir şirkete dönüştük.

Bugün Kimiz

Artık sadece Türkiye’de değil, dünyanın farklı yerlerinde seçkin yat tatilleri tasarlayan uluslararası yat kiralama profesyonellerinden oluşan bir ekibiz. Ekip üyelerimiz, her soru üzerinde tatillerini planlar gibi çalışan özverili ve pozitif kişilerdir. Her ayrıntıya ve talebe özenli ve dikkatlidirler.

Neredeyiz

Merkez ofisimiz şirketin doğduğu Marmaris’te bulunmaktadır. Ve ikinci ofisimiz Sidney’de. Dünyanın en saygın yat komisyoncuları derneği olan MYBA’nın bir üyesi olarak, Alaska’nın buz gibi sularından Fransız Polinezyası’nın sihirli adalarına kadar güzel gezegenimizin herhangi bir yerinde mürettebatlı herhangi bir yat rezervasyonu yapabiliriz.

Yat Kiralama Hizmetleri ve Daha Fazlası

Contact Yachts, aile tatili, detoks veya yoga turu, kurumsal bir etkinlik, romantik bir balayı kaçamağı, ürün lansmanı vb. gibi her durum için rezervasyon yapabileceğiniz en büyük profesyonel mürettebatlı yat filosuna erişime sahiptir.

Avantajlarınız

Bizimle güvenilir bir yat rezervasyonu yapmanın yanı sıra ek seyahat hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz. Contact Yachts tam hizmet veren bir seyahat acentesidir. Dünya çapında güçlü ve başarılı bir ortak ağı ile seyahat dileklerinize, ihtiyaçlarınıza, tercihlerinize ve arzularınıza en iyi şekilde bakmamız bizim için çok kolay.

Değerlerimiz ve Misyonumuz

Hepimiz tek bir görev için burada olduğumuzdan, sektör oyuncuları arasındaki rekabete inanmıyoruz – müşterilerimizin isteklerini muhteşem bir gerçeğe dönüştürmek. Tahammül ettiğimiz tek rekabet kendimizle ve her zaman en iyi hizmeti vermek ve size daha da ilginç seyahat deneyimleri sunmaktır.

Türkiye, Yunanistan, Hırvatistan'da Kiralık Yatlar

Müşterilerimiz için kişiye özel yatçılık deneyimleri düzenleyen Türkiye’deki en eski ve birkaç uluslararası kiralama uzmanından biriyiz. Doğu Akdeniz (Türkiye, Yunanistan, Hırvatistan, Karadağ) sadece uzmanlık alanımız değil aynı zamanda yönettiğimiz yatların ana oyun alanıdır. Sektör genelinde, üstün hizmet sunmamızla ünlüyüz.

Planlarımız ve Hedeflerimiz

Contact Yachts’ın ana hedefi, henüz bu deneyimi yaşamamış yeni gezginleri kişiye özel yat kiralama tatilleri dünyasına davet etmektir. Kusursuz ve sinematografik bir tatil hayallerini gerçekleştirdikten sonra müşterilerimizin mutlu gülümsemelerini görmek ve geri bildirimlerini okumak bizim havamız.