+90 532 446 6592 info@contactturkey.com
tren

Virtuoso

0
 • 2017 (Refit)
 • 6 Kamara
 • 12 Kişilik
 • € 28.000'dan Başlayan Fiyatlarla
 • Mayıs - Ekim
 • Yunanistan

Lüks kiralık yat VIRTUOSO, Türkiye’de özel olarak lüks kiralama için tasarlanmış ve inşa edilmiştir ve 2003 yılında piyasaya sürülmesinden bu yana Doğu Akdeniz sularında yerleşiktir. Yunanistan adaları ve Türkiye’nin Turkuaz Sahili boyunca geleneksel yol.

2017 kışında VIRTUOSO, baştan çıkarıcı bir dekora sahip zarif bir tekneyle sonuçlanan eksiksiz bir onarımdan geçti. Yelkenleri kaldırıldığında ve motorları kapatıldığında, saf bir huzur… yat sessizce sürüklenirken konuklar, halatları çeken ve beyaz kanvas yelkenleri dolduran rüzgarın heyecan verici sesleri eşliğinde doğal çevrenin keyfini çıkarmakta özgürdürler.

VIRTUOSO’nun yıldız özelliği, yemeklerin tadını çıkarmak ve sonrasında ışınları yakalamak için bir araya gelmek için ideal bir yer olan flybridge’idir. Flybridge’de yemek masası, barbekü ızgarası ve Amerikan bar bulunmaktadır. Konuklar, suya bakan burada kahvaltı yapmayı tercih edebilir. Güneşlik kaldırıldığında bu alan rahatlıkla dinlenme alanına dönüşmektedir. Gün batımında, en sevdiğiniz müziğin sesine ayarlanmış bir yemek öncesi partisi, aperatif kokteyllerin ve ordövrlerin tam bir mahremiyet içinde tadını çıkarabileceğiniz anlamına gelir. Akşam olurken, her yemek VIRTUOSO’nun yetenekli şefi tarafından seçilen bir vahiy olan bir mutfak yolculuğu başlar. Konuklar tatlıyı tatmak için kalabilir ve ardından kıç güvertenin devasa yemek masasının etrafında daha fazla parti yapmak için kıç güverteye inebilir.

Resmi bir ortam gerekiyorsa, konuklar akşam yemeklerini lüks bir şekilde döşenmiş ana salonda yiyebilirler. Burada büyükçe bir yemek masası, iki rahat kanepe ve bir eğlence sistemi var. Taşınabilir kablosuz hoparlörler bu yatın bir diğer harika özelliğidir, yani müziği gittiğiniz her yere götürebilirsiniz. İç mekan tasarımı, minimalist bir dekorla geliştirilmiş ferahlık, muazzam ışık ve alan sağlar. Zengin maun doğramalarla birleştirilen duvarların, üst güvertenin ve halıların hafif paleti, canlandırıcı ve dinlendirici bir ton yaratır.

VIRTUOSO, güzelce döşenmiş altı kabinde 12 kişilik bir partiyi ağırlar. İki master, üç double ve bir twin kabin bulunmaktadır. Kıçta ana kamaranın yanında bulunan ek bir tek kişilik kabin, bir dadı veya rehber için konaklama yeri olarak hizmet vermektedir. Tüm kabinler iyi bir boyuttadır, orantılıdır ve kendi özel en-suite olanaklarına sahiptir. VIRTUOSO’ya yakışır bir tarzda dekore edilmiş, yat boyunca en zengin maun koşumlarıyla yola çıkan hafif kumaşların aynı uyumlu karışımı. Ana kabinde büyük panoramik pencerelere bakan bir kral yatak bulunmaktadır. Ön master kabin, kral yatağın yanında iki konforlu kanepe ile cömert bir boyuttadır. Tüm kabinler klimalıdır ve geniş depolama alanına sahiptir.

Ön güverte, konukların toplanmayı sevdikleri başka bir alandır – genellikle yumuşak kumaşlarla kaplı dört konforlu güneşlenme yatağıyla döşenmiş güneşlenme terasında veya güneşin altında sabah kahvesinin tadını çıkarmak için küçük masaların bulunduğu minderli oturma alanının çevresinde. .

Bu lüks kiralık yat, iyi bir su sporları envanterine sahiptir ve tüm charterparty üyelerinin şafaktan alacakaranlığa kadar eğlenmesini sağlar.

VIRTUOSO’yu göze çarpan bir yat yapan sıcak konukseverlik ve mükemmel hizmet ile — mürettebatın altı üyesinin tamamı profesyonel, özenli ve işlerine tutkuyla bağlıdırlar — VIRTUOSO, bu bölümde hayal edilebilecek tüm eğlencelerle dolu bir yelken deneyimi için zarif bir seçimdir. dünyanın.

Destinasyon

 • Yunanistan

Kabin Yapılandırması

 • Master (2)
 • Twin (1)
 • Double (3)

Motorlar ve Jeneratörler

 • 2 x Baudouin 400 Hp
 • 2 x Kubota 40 kW

Fiyata Dahil

 • Fiyata yat kiralama, mürettebat, tüm teknelerin dinlenme ekipmanları dahil, diğer tüm masraflar ekstradır.

Fiyata Dahil Değil

 • %12 KDV + APA
 • APA, Avans Tedarik Ödeneği olarak da bilinir ve bu genellikle toplam kiralama ücretinin %30'u kadardır - yemeklerinizin hazırlanması için gereken tam öğelerin yatta sağlanması amacıyla kiralama öncesinde yata tahsis edilir ve kiralama sırasında atıştırmalıklar. %30 APA, yatın kiralama öncesinde tedarik edilmesi için gereken miktarı aşarsa ve kiralama sırasında herhangi bir ek ürün tedarik ederse, fazla tutar her zaman kiralama sonunda kiracıya iade edilir. Tabii ki, masrafları karşılamak için ek bir APA miktarı talep edildiğinde bunun tersi de geçerli olabilir.

Ekipmanlar

 • 60 HP dıştan takmalı bot
 • 2 x Ringo
 • 2 x Su Kayağı
 • 2 Adet Kano
 • Kürek Kurulu
 • Şnorkelle yüzme ekipmanı

Eğlence Paketi

 • Salonda 65' Uydu TV ve kablosuz portatif hoparlörler bulunmaktadır.
 • Spotify
 • Her kabinde uydu TV
 • Flybridge'de 12 kişilik bar ve yemek masası bulunmaktadır.
Gulet Detayları
LENGTH 34.6 m BEAM 7.9 m
DRAFT 2.3 m YEAR REFIT 2017
BUILDER Custom TOTAL GUESTS 12
TOTAL CREW 5 NUMBER OF CABINS 6
AIR CONDITIONING Full JACUZZI No
WI-FI Yes FUEL CONSUMPTION 50 lt/hour
CRUISING SPEED 9 knots MAXIMUM SPEED 12 knots

 

Virtuoso Fotoğrafları
Süper Yat Deneyimi

Tarihimiz

Contact Yachts, 1995 yılında Türkiye’nin Marmaris ilçesinde, muhteşem bir Mavi Yolculuk yatçılık deneyimi yaşamak isteyen müşterilere hizmet vermeye kendini adamış bir aile şirketi olarak kurulmuştur. Küçük bir firmadan, dünyaca ünlü müşterilerine, sürekli seyahat edenlere ve yat meraklılarına yalnızca en iyi hizmeti sunmaktan başka bir şey sunmama ününe sahip uluslararası bir şirkete dönüştük.

Bugün Kimiz

Artık sadece Türkiye’de değil, dünyanın farklı yerlerinde seçkin yat tatilleri tasarlayan uluslararası yat kiralama profesyonellerinden oluşan bir ekibiz. Ekip üyelerimiz, her soru üzerinde tatillerini planlar gibi çalışan özverili ve pozitif kişilerdir. Her ayrıntıya ve talebe özenli ve dikkatlidirler.

Neredeyiz

Merkez ofisimiz şirketin doğduğu Marmaris’te bulunmaktadır. Ve ikinci ofisimiz Sidney’de. Dünyanın en saygın yat komisyoncuları derneği olan MYBA’nın bir üyesi olarak, Alaska’nın buz gibi sularından Fransız Polinezyası’nın sihirli adalarına kadar güzel gezegenimizin herhangi bir yerinde mürettebatlı herhangi bir yat rezervasyonu yapabiliriz.

Yat Kiralama Hizmetleri ve Daha Fazlası

Contact Yachts, aile tatili, detoks veya yoga turu, kurumsal bir etkinlik, romantik bir balayı kaçamağı, ürün lansmanı vb. gibi her durum için rezervasyon yapabileceğiniz en büyük profesyonel mürettebatlı yat filosuna erişime sahiptir.

Avantajlarınız

Bizimle güvenilir bir yat rezervasyonu yapmanın yanı sıra ek seyahat hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz. Contact Yachts tam hizmet veren bir seyahat acentesidir. Dünya çapında güçlü ve başarılı bir ortak ağı ile seyahat dileklerinize, ihtiyaçlarınıza, tercihlerinize ve arzularınıza en iyi şekilde bakmamız bizim için çok kolay.

Değerlerimiz ve Misyonumuz

Hepimiz tek bir görev için burada olduğumuzdan, sektör oyuncuları arasındaki rekabete inanmıyoruz – müşterilerimizin isteklerini muhteşem bir gerçeğe dönüştürmek. Tahammül ettiğimiz tek rekabet kendimizle ve her zaman en iyi hizmeti vermek ve size daha da ilginç seyahat deneyimleri sunmaktır.

Türkiye, Yunanistan, Hırvatistan'da Kiralık Yatlar

Müşterilerimiz için kişiye özel yatçılık deneyimleri düzenleyen Türkiye’deki en eski ve birkaç uluslararası kiralama uzmanından biriyiz. Doğu Akdeniz (Türkiye, Yunanistan, Hırvatistan, Karadağ) sadece uzmanlık alanımız değil aynı zamanda yönettiğimiz yatların ana oyun alanıdır. Sektör genelinde, üstün hizmet sunmamızla ünlüyüz.

Planlarımız ve Hedeflerimiz

Contact Yachts’ın ana hedefi, henüz bu deneyimi yaşamamış yeni gezginleri kişiye özel yat kiralama tatilleri dünyasına davet etmektir. Kusursuz ve sinematografik bir tatil hayallerini gerçekleştirdikten sonra müşterilerimizin mutlu gülümsemelerini görmek ve geri bildirimlerini okumak bizim havamız.